Kodėl apsimoka pirkti UsedAutoBank.com aukcione?

UsedAutoBank.com galite pirkti automobilius tiesiai iš savo biuro ar namų, nereikia niekur keliauti, viską atliekate prie savo kompiuterio. Automobilių aukcionas veikia visą parą, 7 dienas per savaitę.

Automobiliai parduodami aukciono principu, taigi patys galite nustatyti Jums priimtiną kainą.

Parduodamų automobilių sąrašas nuolat atnaujinamas ir papildomas – pirkėjams siekiame pasiūlyti kuo daugiau naujų ir naudotų automobilių.

Ar galima pirkti lizingu?

Taip, mūsų aukcione galite įsigyti automobilį išsimokėtinai itin palankiomis sąlygomis.

UsedAutoBank.com transporto priemonių šaltiniai:

 • Lizingo bendrovės
 • Nuomos bendrovės
 • Automobilių gamintojai
 • Finansinės įmonės

Pirmas žingsnis. Registracija.

Paspaudus “Registruotis” atsiras langas, kuriame turėsite pateikti prašomus duomenis. Užpildę registracijos anketą, į savo el. pašto dėžutę gausite laišką su nuoroda, ant kurios turite paspausti, kad aktyvuotumėte savo registraciją. Jeigu negavote el. laiško į savo pašto dėžutę, gali būti, kad neteisingai nurodėte el. pašto adresą – patikrinę bandykite registruotis dar kartą. Jeigu užpildę registracijos anketą negavote patvirtinimo laiško, patikrinkite ar laiškas nepateko į Jūsų nepageidaujamų laiškų (angl. SPAM) aplanką. Jeigu  nepavyksta užsiregistruoti, susisiekite su administratoriumi el. paštu: usedautobank@gmail.com

Antras žingsnis. Sutarties pasirašymas.

Kai užsiregistruosite, galėsite matyti visą svetainės turinį ir parduodamus automobilius, tačiau negalėsite atlikti statymų, kol nepasirašėte sutarties.

 • Fiziniai asmenys gali dalyvauti aukcione ir atlikti statymus tik pasirašę sutartį ir  pateikę savo paso kopiją.
 • Juridiniai asmenys gali dalyvauti aukcione ir atlikti statymus tik pasirašę sutartį ir pateikę įmonės registracijos dokumentų kopijas.

Trečiasis žingsnis. Kaip tapti aukcionų dalyviu?

 • Užsiregistruoti.
 • Pasirašyti sutartį.
 • Pasirašytą sutartį atsiųsti mums kartu su paso kopija vienu iš šių būdų:
 1. Email   El. paštu: usedautobank@gmail.com
 2. Fax   Tel: +37067878444
 3. 1385440130_mailbox   Paštu: UAB “T&Smobile” Kauno g. 151, Marijampolė, LT-68228, Lietuva.

Ketvirtasis žingsnis. Kaip rasti norimą automobilį?

Paspauskite nuorodą „Išplėstinė paieška“ ir pasirinkite paieškos kriterijus, tokius kaip: transporto priemonės markė, modelis, registracijos data, aukciono tipas ir t.t. Paspaudę paieškos mygtuką, rasite ieškomas transporto priemones. Tai pat galite naudotis „greita paieška“ įvedus id numerį arba automobilio markę ir modelį.

Pamiršote slaptažodį. Ką daryti?

Spauskite nuorodą „Pamiršau slaptažodį“ ir įveskite savo el. pašto adresą, kurį nurodėte registracijoje. Jūsų nurodytu el. pašto adresu gausite laišką iš mūsų svetainės su naujai sugeneruotu slaptažodžiu. Prisijungiant prie mūsų svetainės, įveskite savo el. pašto adresą bei naująjį slaptažodį. Prisijungę nueikite į savo profilį ir pasikeiskite į Jums patogų slaptažodį. Kuriant slaptažodį, naudokite didžiąsias raides bei skaičius.

Kaip laimėti norimą aukcioną? Keletas patarimų:

 • Pasiūlykite didesnę sumą už kitus aukciono dalyvius.
 • Atidžiai žiūrekite/sekite, kokią pinigų sumą statote. Kuo didesnė Jūsų siūloma suma, tuo didesnis šansas įsigyti automobilį.
 • Jeigu neturite pakankamai laiko dalyvauti aukcione, siūlome išbandyti “Pirkti dabar” aukcioną.
 • Norėdami padidinti šansus įsigyti automobilį, galite vienu metu pastatyti norimą sumą už keletą automobilių. Tačiau nepamirškite, jog laimėjus aukcioną, pirkimas yra privalomas.

Aukcionų tipai:

 • Atviras aukcionas. Šio tipo aukcione yra matomi kitų dalyvių statymai, todėl kainą keliate rankiniu būdu, atsižvelgdami į kitų aukcionų dalyvių statymus.
 • Fiksuotos kainos aukcionas. Šiame aukcione automobiliai parduodami už nurodytą kainą.
 • Uždarame aukcione Jūs siūlote savo pasirinktą kainą ir negalite matyti kitų dalyvių pasiūlymų.
 • Atviras ir fiksuotos kainos aukcionas. Tai papildoma paslauga, norintiems įsigyti transporto priemonę greičiau nei kiti ir nelaukti aukciono pabaigos – iš anksto nurodoma fiksuota pinigų suma, už kurią galite iškart įsigyti automobilį. Gavus patvirtinimą iš pardavėjo,  informuojamas pirkėjas.

Ar galima atsisakyti savo statymo?

Ne, savo statymo atsisakyti negalima.

Atvirame aukcione – kainos pasiūlymo atšaukti negalima.

Uždarame aukcione – kainą siūlyti galima norimą kartų skaičių, tačiau  statymas turi būti didesnis nei  buvęs prieš tai. Suklydus dėl kainos statymo uždarame aukcione – kreiptis į svetainės administratorių.

Kas yra „Hotbid“?

Jei transporto priemonė yra „Hotbid“ fazėje, aukcionas yra besibaigiąs. „Hotbid“ fazė suteikia paskutinę galimybę pateikti kainų siūlymus. „Hotbid“ fazė trunka 30 sekundžių. Per šį laiką dalyviui pateikus kainos pasiūlymą, „Hotbid“ fazė prasideda iš naujo. Tik pasibaigus „Hotbid“ fazei, aukcionas yra baigtas, o pateikusiam didžiausią kainos siūlymą pirkėjui patvirtinamas aukciono laimėjimas.

Kas atsitinka kai aukcionas pasibaigia?

Pasibaigus aukcionui, jeigu Jūsų statymo suma didžiausia ir Jūs laimėjote aukcioną – būsite apie tai informuojamas el. paštu. Taip pat, šią informaciją galėsite matyti mūsų svetainėje. Pirmas laiškas patvirtins, kad Jūs laimėjote aukcioną, antrą laišką gausite per 24 val. – jame bus informacija apie tai, ar pardavėjas sutiko parduoti automobilį už Jūsų siūlomą kainą. Pardavėjas gali atsisakyti parduoti transporto priemonę nenurodęs priežasties. Daugeliu atvejų priežastis nurodoma. Antrame laiške, jeigu pardavėjas sutiko parduoti automobilį, Jums bus atsiųstas pirkimo-pardavimo blankas su banko sąskaita bei nurodyta suma už transporto priemonę ir kitas paslaugas.

Kada aš gausiu automobilio dokumentus?

Pirmiausia Jūsų automobilis turi būti transportuotas iš pardavėjo į mūsų saugojimo aikštelę. Kai automobilis bus pristatytas, jis bus užregistruotas laikinai registracijai ir įformintas. Tada, Jūsų prašymu, mes galime atsiųsti Jums skanuotus dokumentus elektroniniu paštu. Siūlomas variantas – dokumentus pasiimti atsiimant automobilį.

Kitų dalyvių statymai.

Atvirame aukcione galite matyti didžiausią pasiūlytą kainą. Uždaro tipo aukcionuose kitų dalyvių pasiūlytos kainos nėra matomos.

Kiek laiko užtrunka pargabenti transporto priemonę į Lietuvą?

Nuo 5 iki 15 dienų.

Ar kainos nurodytos su PVM?

Kainos ir pasiūlymai nurodyti be PVM.

Koks PVM tarifas taikomas aukcione įsigytiems automobiliams?

Prekių ir paslaugų pardavimas Lietuvoje apmokęstinamas 21% PVM. Eksportui taikomas 0% PVM.

Kodėl mano paskyra buvo užblokuota?

UsedAutoBank gali užblokuoti Jūsų paskyrą dėl įvairių priežasčių: kai nesumokate už įsigytą transporto priemonę, kai vėluoja mokėjimai, ilgai reikia laukti, kol bus atsiųsti dokumentai ir kt.

Ar galėsiu pirkti automobilius iš UsedAutoBank.com, jeigu mano paskyra yra užblokuota?

Ne, Jūs negalėsite pirkti autobomilių ir naudotis mūsų paslaugomis.

Ar galima panaikinti paskyros blokavimą?

Galimi du atvejai. Pirmas, kai UsedAutoBank.com administratorius Jums praneša apie gresiantį užblokavimą ir Jūs nedelsiant imatės veiksmų, kuriuos prašoma atlikti. Antras atvejis – po užblokavimo kreiptis į administratorių ir apmokėti žalą, kurią sukėlė Jūsų veiksmai. Tik tokiu atveju bus atnaujinta galimybė naudotis Jūsų paskyra ir dalyvauti aukcionuose.