Aukcionai


1. Atviras aukcionas

Palaipsniui keliama kaina, Jus kainą didinate rankiniu būdu atsižvelgiant į kitų aukcionų dalyvių statymus.Minimali kainos kėlimo pakopa 100 EUR. Atvirame aukcione Jūs negalite atsisakyti savo statymo. Dalyviui pateikus statymą likus mažiau nei minutei iki aukciono pabaigos, aukciono pabaigos laikas automatiškai pratęsiamas dar 30 sekundžių. Pasibaigus aukcionui didžiausios kainos pasiūlymas atiduodamas svartyti pardavėjui. Pardavėjui patvirtinus kainos pasiūlyma, laimėtojas informuojamas.


2. Fiksuotos kainos aukcionas

Šiame aukcione automobiliai parduodami už nurodytą kainą. Paspaudus „Pirkti dabar“ pasiulymas iškart pateikiamas pardavėjui. Gavus iš pardavėjo patvirtinimą, kad parduodama transporto priemonė, informuojamas pirkėjas.


3. Uždaras aukcionas

Uždarame aukcione Jūs  nežinote kiek dalyvių dalyvauja ir negalite matyti jų pasiūlymų už transporto priemonę. Aukcionui pasibaigus išrenkamas didžiausias pasiūlymas ir atiduodamas svarstyti pardavėjui. Pardavėjui sutikus su pasiūlymu, didžiausią suma pasiūliusiam dalyviui pranešame apie laimėjimą. Iki aukciono pabaigos Jūs galite didinti savo pasiūlymą.


4. Atviras ir fiksuotos kainos aukcionas

Papildoma paslauga norintiems įsigyti trasnporto priemonę greičiau negu kiti ir nelaukti aukciono pabaigos. Jūs galite naudotis paslauga “Pirkti dabar” numatyta fiksuota kaina. Gavus iš pardavėjo patvirtinimą informuojamas pirkėjas.


Daužti ir su techniniais defektais automobiliai

Transporto priemonė gali būti daužta jai padaryta žalą galima matyti tik nuotraukose.
Transporto priemonės su techniniais defektais. Defektų aprašymas pateiktas nuorodoje “Information”. Prieš perkant tokią transpoto priemonę, siulome gerai išnagrinėti pažeidimų ataskaitą ir komentarus, dėl platesnės informacijos galit kreiptis į mūsų konsultantus. Po aukciono pabaigos pretenzijos nebus nagrinėjamos.


Pasibaigus aukcionui

Pasibaigus aukcionui, jeigu Jūsų statymo suma didžiausia ir Jūs laimėjote aukcioną – būsite apie tai informuojamas el. paštu. Taip pat, šią informaciją galėsite matyti mūsų svetainėje. Pirmas laiškas patvirtins, kad Jūs laimėjote aukcioną, antras laišką gausite per 24 val. kuriame bus informacija apie tai ar pardavėjas sutiko parduoti automobilį už Jūsų siūlomą kainą. Pardavėjas gali atsisakyti parduoti transporto priemonę nenurodęs priežasties. Daugeliu atvejų priežastis nurodoma. Antrame laiške, jeigu pardavėjas sutiko parduoti automobilį, Jums siunčiama banko sąskaita su nurodyta suma už transporto priemonę ir kitas paslaugas.


Apmokėjimas

Pinigų suma turi buti pervesta į nurodytą banko sąskaitą arba apmokėta grynais per 5 kalendorines dienas nuo sąskaitos gavimo dienos. Apmokėjus teisės į transporto priemonę atitenka laimėtojui.


Transporto priemonės atsiėmimas/transportavimas

Transporto priemonė turi būti pasiimta per 25 darbo dienas nuo pirkimo datos iš mūsų saugojimo aikštelės. Mes pasiliekame teisę apmokęstinti uždelstą atiėmimą 1 € mokestį už pavėluotą dieną. Pagal susitarimą galimas pristatymas į norimą vietą už papildomą mokestį.


Registracija

Registracija yra nemokama.Prisijungę prie svetainės matysite jos turinį, bet tik užsiregistravę galėsite naudotis svetainės teikiamomis paslaugomis. Registruodamiesi turite pateikti teisingus duomenis.Registracija atlikus gausit patvirtinimą į el. Pašto dėžutę. Klaidingai užpildytos anketos arba nepilnai , bus šalininamos administratoriaus sprendimu.


Aukciono dalyviai

  • Fiziniai asmenys gali dalyvauti aukcione ir atlikti statymus tik pasirašę sutartį ir  pateikę savo paso kopiją.
  • Juridiniai asmenys gali dalyvauti aukcione ir atlikti statymus tik pasirašę sutartį ir pateikę įmonės registracijos dokumentų kopijas.

Transporto priemonės aukcionuose

Transporto priemonės aukcionuose pateikiamos iš vakarų europos. Transporto priemonės pateikiamos iš draudimo kompanijų, finansinių institucijų ir lizingo kompanijų. Mes atsakome už reikiamos informacijos pateikimą apie transporto priemonę. Prie kiekvieno automobilio rasite kuo detalesnį aprašymą. Defektai pateikiami nuotraukose arba aprašyme.


 Maržiniai automobiliai 

Maržiniai automobiliai – tai automobiliai, kurių kaina yra nurodyta su PVM. Perkant aukcione pažymėtą automobilį “maržinis”, Jums automatiškai įskaičiuotas PVM ir jo papildomai mokėti nereikia.

Pvz. Darote statymą arba perkate iš karto fiksuotos kainos aukcione Audi A4, kurios kaina 4000 eurų, tai Jūs ir gausite sąskaitą, kurioje bus nurodyta automobilio kaina 4000 eurų.  Nepamirškite, tai galioja tik maržiniams automobiliams, visi kiti automobiliai parduodami be PVM !